Catalog
0
Favorites
The product has been added to favorites
0
Compare
Product is added to compare
Print

Комплект ксенону Guarand Standart HB4 (9006) 5000k

To favoritesCompare
Производитель:
Guarand
Цоколь лампы:
HB4(9006)
Цветовая температура:
5000k
Тип коннектора:
КЕТ
Напряжение (v), Мощность (w):
12v, 35w
Тип блока розжига:
Standart
868 грн.
-+Buy now
Fact order
In stock
Product with the selected option combination is not available for purchase
Комплект ксенону Guarand Standart HB4 (9006) 5000k
 • Review
 • Characteristics
 • Reviews (0)

Ксенон Guarand на українському ринку зарекомендував себе як доступний ксенон хорошої якості. Guarand-це новітні і кращі розробки від Південнокорейських виробників автомобільної світлотехніки. За своїми технічними характеристиками не лише не поступається провідним виробникам і світовим брендам, але і перевершує їх. Однією з основних переваг компанії є повний цикл створення ксенонових ламп, починаючи з наукових розробок і досліджень дослідних зразків і закінчуючи реалізацією цієї продукції. Це дозволяє гарантувати найвищу якість ксенонових ламп і знаходитися на рівні новітніх світових технологічних досягнень в цій області, а також оперативно реагувати на зміну потреб ринку.

Баласти запалення характеризуються підвищеною надійністю серед блоків запалення 5-го покоління і розроблені з використанням новітніх контроллерів блоку розжига, які дозволяють забезпечити швидкий розжиг ламп і стабільну підтримку горіння лампи. У блоки розжига вбудований стабілізатор напруги, вони самі вирівнюють напругу, яка на них подається. При включенні світла, розжиг ламп відбувається одночасно з їх тестуванням-це надійний захист блоків від перепадів живлення і неправильної установки. У баластах спрацьовує захист, і світло просто не включається до усуненні неполадок, а після система продовжує роботу в нормальному режимі.


Ксенонові лампи Guarand мають чітке фокусування пучка світла і при правильній корекції, світло не засліплює зустрічних учасників дорожнього руху. Температура світіння у ксенону Guarand буває трьох видів: 4300К, 5000К і 6000К. Це три оптимальні температури світіння для використання в місті, на трасі і в змішаному циклі. Лампи мають "газовий коктейль" який не залишає опади на стінках "кульки" в процесі горіння, відповідно лампи світять яскраво упродовж усього терміну експлуатації. Колба ксенонової лампи Guarand виконана з кварцевого скла, яке має високу стійкість до швидких змін температури у момент розжига ксенонової лампи (що немало важливе при низьких температурах довкілля взимку). Колба ксенонової лампи зафіксована в цоколі металевою втулкою, яка надійна фіксує її.


Guarand один з не багатьох виробників, хто надає повну гарантію, яка поширюється на усю продукцію,-ксенонові лампи, комутаційні елементи і баласти, на відміну від інших виробників, які за часту обмежуються гарантією тільки на блоки розжига.


Основні характеристики і переваги ксенонового комплекту Guarand :

 • Чітке фокусування усіх типів ламп. Геометрія світлового потоку спроектована таким чином, що не засліплює зустрічних водіїв
 • Велика яскравість ламп, завдяки корейській технології Guarand досягає 3200 люменів
 • Має декілька мір захисту
 • Швидко запускається в щонайширшому діапазоні температур. Робочий діапазон температур від-50°C до +105°C
 • Захист від вологи і пилу завдяки заповнення блоків компаундом
 • Демонструє більш високу опірність вібрації і до інших механічних дій
 • Використовуються KET -разъемы зі збільшеними вологозахисними властивостями і що відрізняються високою надійністю
 • Максимальна споживана сила струму : стартова сила струму 5.5A, після стабілізації роботи 3.4A
ПроизводительGuarand
Цоколь лампыHB4(9006)
Цветовая температура5000k
Ток (AC/DC)Переменный ( АС )
Тип коннектораКЕТ
Напряжение (v), Мощность (w)12v, 35w
Тип блока розжигаStandart

Комплект ксенону Guarand Standart HB4 (9006) 5000k reviews

About this product reviews yet. Be the first!
0
Favorites
The product has been added to favorites
0
Compare
Product is added to compare
0
Cart
0 грн.
Product added to cart!
×